Milujem Google

Milujem Google. Google je korektný a nestranný. Google vás nebude súdiť podľa pár extra kilogramov na bruchu ani podľa niekoľkých šedín na hlave. Google nepovie, že ste pre neho príliš skúsení. Google nebude považovať vaše zahraničné skúsenosti vo vašej domovskej krajine za nerelevantné. Google nezruší schôdzku z dôvodu niečoho „dôležitejšieho“. Google má v paži, či máte 24 alebo 42 rokov.

A čo je najdôležitejšie, pre Google nezáleží na veľkosti. Či už ste multimiliardový nadnárodný koncern alebo nový startup, pred Googlom sme si všetci sme rovní. A preto ho mám rád.

Google spravodlivo ocení vašu skutočne dobrú prácu. Prečo? Ako?.

V Google fičia najchytrejšie algoritmy na svete. Vďaka týmto algoritmom sa ich cena akcií zvýšila od roku 2004 29-krát a spoločnosť Google sa stala spoločnosťou s trhovou kapitalizáciou 1 bilión USD. Google najlepšie vie, obsah ktorej webstránky je najlepší.

Na základe týchto algoritmov spoločnosť Google zaradila môj skromný nový web na prvú stránku ich výsledkov vyhľadávania. Niektoré kľúčové slová sa dostali na samý vrch, pozíciu č. 1, niektoré sú na 4. až 9. pozícii.

Oslavujem

Jedného dňa prídu veľké nadnárodné banky a finančné spoločnosti a vďaka peniazom, ktoré sú schopné investovať do SEO, ma odsunú z vrcholu. Ale dnes - oslavujem.

Ďakujem Google, milujem ťa.
Roland

Categories: Nezaradené