Ak chcete investovať, použite prosím tento kontaktný formulár 🙂

Informáciu, čo sa bude diať po odoslaní formulára, nájdete nižšie.

 

Rozhodli ste sa správne. Získate adekvátne výnosy, nízke poplatky, oslobodenie od dane a online prehľad o svojej investícii.

 

Aké ďalšie kroky môžete očakávať po odoslaní formuláru:

  1. Budem Vás osobne kontaktovať prostredníctvom emailu (prípadne telefonicky) aby sme sa dohodli na termíne osobnej video konzultácie.
  2. K otvoreniu účtu budete potrebovať: kópiu OP, telefónne číslo, email a číslo účtu IBAN
  3. Počas video konzultácie s Vami spoznám Vaše potreby a požiadavky v investovaní. Ďalej spravíme test vhodnosti a primeranosti, aby vybrané investície sedeli Vašemu rizikovému profilu.
  4. Všetky dokumenty potrebné k otvoreniu účtu Vám zašlem elektronicky na mailovú adresu. Na mobil obdržíte SMS s kódom, ktorý slúži na elektronický podpis dokumentov.
  5. Po úspešnom podpise a doručení všetkých dokumentov Vám EIC otvorí Váš investičný účet v priebehu 48 hodín. Stačí len nastaviť trvalý príkaz a posielať peniaze na Váš investičný účet. Tie sa investujú automaticky.
  6. O každom pohybe na Vašom účte budete automaticky informovaný emailom a svoje portfólio môžete sledovať prostredníctvom webovej alebo mobilne aplikácie EIC.

25 rokov sa venujem finančným trhom a investovaniu. Dlho som hľadal a spôsob ako zorganizovať sporenie a investovanie pre seba, svojich blízkych a priateľov. Vďaka exkluzívnej dohode s EIC, sme dosiahli poplatky výrazne nižšie ako v inde, nulové zdanenie a potenciánlne vyššie výnosy.

Vytvorili sme rodinu investičných portfólií, do ktorých investujem svoje osobné a rodinné peniaze. Za rovnako výhodných podmienok môžete investovať aj vy. Máte záruku, že o Vaše peniaze sa starám rovnako ako o svoje vlastné.  Všetky naše portfóliá v EIC nájdete tu.